loading

CORSA-e Z DOTACJĄ.

Przejdź na e-mobilność i zyskaj!

Już teraz w przedsprzedaży możesz zarezerwować Corsę-e online.

Z dotacją z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.*

Aby skorzystać z dofinansowania wybierz elektryczną Corsę-e w wersji Edition w promocyjnej cenie 124 890 zł**, z dodatkowymi elementami wyposażenia:

  • reflektorami Eco LED ze światłami do jazdy dziennej LED
  • podgrzewanymi fotelami przednimi oraz kołem kierownicy
  • panoramiczną kamerą cofania 180 stopni
  • czujnikami parkowania z tyłu
  • konsolą centralną z podłokietnikiem i schowkiem
  • ładowarką indukcyjną telefonu

 

INFORMACJE PRAWNE

*Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie części ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekroczy określonego limitu. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: tutaj. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

** Wartość obejmuje rabat 4 500 zł udzielany na opcje wyposażenia dodatkowego, których suma cen cennikowych jest równa lub wyższa niż 4 500 zł (z wyjątkiem ładowarki pokładowej 11kW, 3-fazowej) oraz rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel. Wartość katalogowa modelu: 130 390 zł.

Liczba modeli w promocji ograniczona. Promocja dostępna do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel.

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry