loading

AKCESORIA ASTRY SPORTS TOURER.

Oto kilka przykładów z obszernej gamy akcesoriów przeznaczonych do Opla Astry Sports Tourer. Oryginalne dodatki i akcesoria serii OPC, nadające autu dynamicznego charakteru i indywidualności, dostępne są w postaci pakietów montowanych fabrycznie lub jako akcesoria do montażu przez Dealera Opla.

Całą gamę dostępnych akcesoriów zawiera katalog internetowy. Szczegółowych informacji udzielają Dealerzy Opla.

Opel Astra Sports Tourer - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Czuj się jak u siebie. Za kierownicą auta spędzamy tyle czasu, że często staje się on dla nas drugim domem. Dodatkowe elementy wyposażenia podnoszą komfort podróży i funkcjonalność, dokładnie tak jak lubisz. Możesz wybierać wśród akcesoriów montowanych wewnątrz auta i detali nadwozia, dywaników podłogowych, systemów organizacji przestrzeni bagażowej i wielu innych artykułów.

Opel Astra Sports Tourer - Systemy audio-informacyjne

Systemy audio-informacyjne

Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie i korzystaj z szerokiej gamy uchwytów na telefon i zintegrowanych zestawów głośnomówiących Bluetooth® z uchwytami na telefon, systemów nawigacji i aktualnych map oraz różnego typu złącz do podłączenia urządzeń zewnętrznych.

Opel Astra Sports Tourer - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Doskonały wygląd w bezpiecznym otoczeniu. Fartuchy przeciwbłotne, reflektory przeciwmgielne, systemy alarmowe, foteliki dziecięce oraz inne elementy podnoszące komfort i bezpieczeństwo podróży. Wszystko co potrzebne, aby zapewnić ochronę Tobie i całej rodzinie. Co więcej, dzięki tym akcesoriom Twój Opel na dłużej zachowa oryginalny wygląd.

Opel Astra Sports Tourer - Stylistyka i Linia OPC

Stylistyka i Linia OPC

Chcesz wyróżnić się z tłumu? To dobre miejsce, aby podjąć taką decyzję. Posiadamy szeroki wybór elementów stylizacji nadwozia i wnętrza, które nadają Oplom prawdziwie unikalny styl. Akcesoria linii Opel Performance Center (OPC) jeszcze bardziej podkreślają dynamiczną charakter auta. Uzewnętrznij swoją prawdziwą naturę.

Opel Astra Sports Tourer - Bezpieczeństwo i ochrona

Systemy transportu bagażu

Zabierz ze sobą to czego potrzebujesz. Szeroka gama funkcjonalnych systemów i uchwytów transportowych ułatwi przewóz róźnego typu bagażu zarówno podczas podróży służbowych, jak i wyjazdów rekreacyjnych. Nasza gama akcesoriów zawiera szereg oryginalnych produktów Opla, a jej uzupełnienie stanowią rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

Opel Astra Sports Tourer - Koła

Koła

Dzięki obręczom kół ze stopów lekkich możesz nadać swojemu autu jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd. Wyraź swoją osobowość i wybierz te z kół, które najlepiej odzwierciedlą Twój indywidualny styl. Ciesz się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.

Dealer podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel. Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.
Do góry